Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Spezzil on panzer,maraxus ja lbaloi. Minuarust oli varem ka saada magneto aga võin eksida.

Millest arusaam, et populaarsed? Eks ta on mugavam aga pole seda siledat ühtlast joont.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise olen FT-st võtnud alati kallima varjandi ja pole veel pettumust tundnud. Üks esimesi mul Private V2 (teleskoop)mis siiani toimib ja üks lemmikutest. :)(enam vist ei pakuta FT-s, vaatasin just)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa aru miks neid meh. mode nii palju on? Mis vahe neil on? Kvaliteedi?

Miks näiteks see https://www.fasttech.com/products/1411/10008164/1772708 halvem on kui Nemesis?

Ega polegi halvem. Mulle meeldib näiteks see https://www.fasttech.com/products/1411/10008164/1746203  isegi rohkem, kui Nemesis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimasel lingil kindlalt kvaliteetsem toode.

Muuseas, tripp, kas ilma tsenter pinnita on hea ja kas keermed on korralikud/vastupidavad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega polegi halvem. Mulle meeldib näiteks see https://www.fasttech.com/products/1411/10008164/1746203  isegi rohkem, kui Nemesis

Mul ka see brass variant, aga väga ilus ja väike ainult nupp võiks vähe pehmemalt käia :)

Viimasel lingil kindlalt kvaliteetsem toode.

Muuseas, tripp, kas ilma tsenter pinnita on hea ja kas keermed on korralikud/vastupidavad?

Võtan julguse ise vastata :) - peab olema button top aku, keermetega küll probleeme pole olnud, hea kvaliteet , soovitan. Ainult see nupp võiks kergemalt käia, aga muidu väga lollikindel pill.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimasel lingil kindlalt kvaliteetsem toode.

Muuseas, tripp, kas ilma tsenter pinnita on hea ja kas keermed on korralikud/vastupidavad?

Button top akusid olen kasutanud jah. Clearo tuleb valida selline, millel keskmine klemm väljapoole ulatub, muidu on lühis kohe majas. Keermed on kvaliteetsed, mod on isegi nii hea koostekvaliteediga, et alguses ei saanud arugi, et toru kolmest osast koku käib, vahekohti ei olnud üldse näha. Nupp käis alguses jah natuke pahasti, aga aja jooksul on oluliselt paremaks läinud, sellised osad nõuavad veidi sissetöötamist. Muidu on minu lemmik mehmod hetkel, 18350 aku ja kaifari nano kitiga on eriti pisike kombo, mis ilusti pihku ja taskusse ära mahub :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

astro modi nupp on ka algul kõva vedruga, võib seista koos kaifari ja 18650 akuga ka lukustamata vabalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Button top akusid olen kasutanud jah. Clearo tuleb valida selline, millel keskmine klemm väljapoole ulatub, muidu on lühis kohe majas. Keermed on kvaliteetsed, mod on isegi nii hea koostekvaliteediga, et alguses ei saanud arugi, et toru kolmest osast koku käib, vahekohti ei olnud üldse näha. Nupp käis alguses jah natuke pahasti, aga aja jooksul on oluliselt paremaks läinud, sellised osad nõuavad veidi sissetöötamist. Muidu on minu lemmik mehmod hetkel, 18350 aku ja kaifari nano kitiga on eriti pisike kombo, mis ilusti pihku ja taskusse ära mahub :)

18650 akuga pidin ära võtma ühe magneti, muidu nupp liiga tundlik ja ohtlik . Mul veel selline probla, et vöökotist ei saa välja, peab alt lükkama, aga siis hakkab kohe möllama, lukku ju netu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://e-suits.eu/topic/3027-o-aitab-juba-skaism%C3%B5ugist-tahaks-mingit-modi/

ei hakanud seda teemat rohkem risustama, aga kas kellelgi on kogemus iClear 30s vs Nautilus? Googeldades leidsin erinevaid arvamusi, kuid mitte ammendavat vastust. Mul toimetab iClear 30s ilusti, ei lurise ega jonni muul moel. Aga võibolla on asi selles, et kui pole paremat proovinud, siis ei oska seda tahta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

30s vs delta oskan öelda, et viimane on parem, aga 30s on järgmine (normaalse hinnaga) clero :-)

Nõustun Jeesusega.... Mul oli 30s pikka aega lemmik, kuniks sain delta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui Kayfunid on tühjaks sanud, käsi laualt järgmist clearot otsib ja iClear30s Nautilusega kõrviti on, siis jääb enamasti kätte bvc-ga Nautilus. Mitte et sellel väga ratsionaalset selgitust oleks. Mahutab rohkem, õhuvool lahtisem. Aga äkki meeldib alateadlikult lihtsalt Nautiluse sees olev vedelik rohkem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem, et keegi ei hakkaks sinna postitama ;) saab hea ülevaate, mida marc pakub, ilma lisaläbuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem, et keegi ei hakkaks sinna postitama ;) saab hea ülevaate, mida marc pakub, ilma lisaläbuta.

(Y)  - tegelikult ikka nii, et mida mulle pakutakse - kui kellelgi tekib mingi asja kohta suurem huvi - saab sisse tellida ;)

järgmisel nädalal kohal ;)  nii 0,8 kui 1,0 kui 1,2

Homme kohal :D Aerotank subohm coilid siis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selline küsimus, et on üks banaani vedelik mul kotis mis on 3 ce4 clearot lihtsalt kildudeks teinud. Nüüd on mul kangertech aerotank, et kas pigem ei tasu seda panna sinna või ei tohiks probleeme olla sellega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõned maitsed ongi happelised ja lõhuvad plastikut. Abiks klaasist või ss clearo. Samas üks happeline pirn mul näiteks paisutas kfc topcapi tihendi ülesse :-[

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii ja naa. Kui kaup kirjeldusega klapib siis on kõik ok. Transa umbes kuu kanti tavaliselt(hetkel ilmselt rohkem, Golden Week ja nädal puhkust seakandis).

Aga kui kaup ja kirjeldus ei klapi siis on suht lootusetu seis.

Paypali kaudu saad makstud raha tagasi kui enda kulul asja tagasi saadad.

Kui tollimaksu maksid siis see samuti kuludesse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas Aliexpress on okei koht paari jubina tellimiseks? Kaua umbes kaup tuleb? Vaja telefonile uut tagumist klaasi.

ok koht, nädal -10 nädalat jne...... turvaline koht tellida, aeg täis saab, claim ja raha tagasi

jah, variatsioonid on vahetevahel, samas oleneb, mida tellid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kustkohast ma kõige operatiivsemalt saan Kayfun 3.1 enam.vähem kvaliteediga klooni? Kiirevõitu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...