Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Ei tunne maitset enam.... Vedelik clearosse, 5 mahvi maitset, edasi m*nnigi. Protank ja iclear 30 kasutusel siis, vanasti tundusid maitset andvat... Täna lükkasin iclearilt tolmukihi maha, panin sisse viinamarja mahla, no m*nnigi, tundsin pigem mingit sihvkamaitset. Lükkasin mentoolimaitsestaja lisaks, tundsin 10 minutit kenat mentooli... Kurat nüüd tunnen ainult, et suus on külm. Närv must juba. Paari päeva pärast peaks venelane minuni jõudma, kui siis ka paremaks ei lähe.....

Joo kohvi või koolat
Kusjuures ma olen ka kuulnud, et kohvipuru nuusutamine pidi reseti tegema maitsmismeelele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

maitset ei tunta, siis riistvara kohe syydi 8-)

Tehke kokse, vahetage maitseid jne.....ytleks veel midagi, aga see a

Vingu, et kui maitset ei tunta, siis riistvara kohe syydi 8-)

Tehke kokse, vahetage maitseid jne.....ytleks veel midagi, aga see avalik teema (esiga)

riistvara süüdi, vaja välja vahetada http://www.fasttech.com shoppingutuur (psühho)

FTśt läks muidugi juba korralik laadung tellimusse! :)

1) külmetuse tunnet pole?

2) coil pole välisküljelt must?

3) kanget alkot ei tarbi hetkel?

külmetuse tunnet ei ole aastake juba olnud, ka värske coiliga on sama teema ja alkot igapäevaselt ei tarbi, rohkem ülepäeva teema :D

Ei tunne maitset enam.... Vedelik clearosse, 5 mahvi maitset, edasi m*nnigi. Protank ja iclear 30 kasutusel siis, vanasti tundusid maitset andvat... Täna lükkasin iclearilt tolmukihi maha, panin sisse viinamarja mahla, no m*nnigi, tundsin pigem mingit sihvkamaitset. Lükkasin mentoolimaitsestaja lisaks, tundsin 10 minutit kenat mentooli... Kurat nüüd tunnen ainult, et suus on külm. Närv must juba. Paari päeva pärast peaks venelane minuni jõudma, kui siis ka paremaks ei lähe.....

Joo kohvi või koolat

kohvi saab kohati isegi liiga palju juba joodud, cola läheb kas Jackiga või rummiga :)

 

Selle kohvipuru nuusutamise peaks veel ära proovima :)

 

 

Muidu ei vingukski, aga juba umbes 2 nädalat ainult hetkeks tunnen maitset. Hommikul paar mahvi ja vedelikuvahetusel paar mahvi. Ei ole aidanud ka uute maitsete proovimine(sellised, mida ennem saanud ei olnud).

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ei jõua ära oodata millal Spezzil Kayfunid tulevad. :cry: Päev otsa juba ta kodukat peilinud et äkki on juba saadaval aga ei :S

Näpud sügelevad meeletuld juba. (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ei jõua ära oodata millal Spezzil Kayfunid tulevad. :cry: Päev otsa juba ta kodukat peilinud et äkki on juba saadaval aga ei :S

Näpud sügelevad meeletuld juba. (relv)

Ma tellisin 16.04 FT-st igast muu juraga koos ja eile tuli kiri, et saadavad muu jura ära aga Kayfuni mitte sest seda hetkel pole :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ei jõua ära oodata millal Spezzil Kayfunid tulevad. :cry: Päev otsa juba ta kodukat peilinud et äkki on juba saadaval aga ei :S

Näpud sügelevad meeletuld juba. (relv)

Ma juba eile kella 23.50 F5 tagunud:D varsti saan DOS süüdistuse :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ei jõua ära oodata millal Spezzil Kayfunid tulevad. :cry: Päev otsa juba ta kodukat peilinud et äkki on juba saadaval aga ei :S

Näpud sügelevad meeletuld juba. (relv)

Ma tellisin 16.04 FT-st igast muu juraga koos ja eile tuli kiri, et saadavad muu jura ära aga Kayfuni mitte sest seda hetkel pole :D

fasttechil kaifarite lao uuendamine on väga raske :D ma pidin 2 nädalat ootama, kuni nad saaksid tarnijaga asjad korda, kuna ei suudeta toota nii palju kui vaja läheb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen tellinud ainult neid asju, kus on ships next day. Tavaliselt olen saanud trackingu numbri samal päeval. Seal ju ikka valikut on...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ei jõua ära oodata millal Spezzil Kayfunid tulevad. :cry: Päev otsa juba ta kodukat peilinud et äkki on juba saadaval aga ei :S

Näpud sügelevad meeletuld juba. (relv)

Ma tellisin 16.04 FT-st igast muu juraga koos ja eile tuli kiri, et saadavad muu jura ära aga Kayfuni mitte sest seda hetkel pole :D

fasttechil kaifarite lao uuendamine on väga raske :D ma pidin 2 nädalat ootama, kuni nad saaksid tarnijaga asjad korda, kuna ei suudeta toota nii palju kui vaja läheb
pole hullu. Mu sibul on stabiilne ja töölistel. Jõuan oodata küll

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen selline kärsitu loom et tahan kohe ja ei viitsi oodata. (kurk) Kuigi hetkel nutilusega ka rahul, kuigi hing tahab proovidi midagi muud. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta walcililt bobast!

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Plaan on. Plaan on walclilt kõiki kloone võtta, aga seda siis, kui venelane kohal ja vaba raha rohkem, mõtlen kõiki 30ml võtta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walci mehukatid auravad nii meeletult, et varsti vist keelatakse mul tööl sees popsimine ära! Aga muidu ideaalne kooslus mulle 75/25.

Ja maitsed on nii head, et peab vist järgmine kord lahjemaid mahlasid tellima, muidu saan veel niko üledoosi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walci mehukatid auravad nii meeletult, et varsti vist keelatakse mul tööl sees popsimine ära! Aga muidu ideaalne kooslus mulle 75/25.

Ja maitsed on nii head, et peab vist järgmine kord lahjemaid mahlasid tellima, muidu saan veel niko üledoosi!

kusjuures ma pahvisin mingi päev korralikult ja siis läks süda pahaks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures see et maitseid ei tunne pole kellegile uus teema. Ise olen hetkel samas seisus ja tean veel kindlalt 1 inimest kes on sama pulga peal.

Maitseid sikutanud ikka erinevaid igapäevaselt aga ikka sama. Usun et see kaob ise mingi aeg ja kõik normaliseerub ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures see et maitseid ei tunne pole kellegile uus teema. Ise olen hetkel samas seisus ja tean veel kindlalt 1 inimest kes on sama pulga peal.

Maitseid sikutanud ikka erinevaid igapäevaselt aga ikka sama. Usun et see kaob ise mingi aeg ja kõik normaliseerub ;)

Jah, saan ainul kinnitada seda juttu, sest endal kadusid ka mingi hetk kõik maitsed, kasutasin seda hetke, et tõmmata ära võimalikult palju mittemeeldivaid vedelikke, mis seisma olid jäänud. Ühel hetkel tulid maitsed tagasi ja kummalisel kombel olid need veidi erinevad, kui enne maitsete kadumist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures see et maitseid ei tunne pole kellegile uus teema. Ise olen hetkel samas seisus ja tean veel kindlalt 1 inimest kes on sama pulga peal.

Maitseid sikutanud ikka erinevaid igapäevaselt aga ikka sama. Usun et see kaob ise mingi aeg ja kõik normaliseerub ;)

Jah, saan ainul kinnitada seda juttu, sest endal kadusid ka mingi hetk kõik maitsed, kasutasin seda hetke, et tõmmata ära võimalikult palju mittemeeldivaid vedelikke, mis seisma olid jäänud. Ühel hetkel tulid maitsed tagasi ja kummalisel kombel olid need veidi erinevad, kui enne maitsete kadumist.

Vahetasid äkki ka seadet vahepeal`?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures see et maitseid ei tunne pole kellegile uus teema. Ise olen hetkel samas seisus ja tean veel kindlalt 1 inimest kes on sama pulga peal.

Maitseid sikutanud ikka erinevaid igapäevaselt aga ikka sama. Usun et see kaob ise mingi aeg ja kõik normaliseerub ;)

Jah, saan ainul kinnitada seda juttu, sest endal kadusid ka mingi hetk kõik maitsed, kasutasin seda hetke, et tõmmata ära võimalikult palju mittemeeldivaid vedelikke, mis seisma olid jäänud. Ühel hetkel tulid maitsed tagasi ja kummalisel kombel olid need veidi erinevad, kui enne maitsete kadumist.

Vahetasid äkki ka seadet vahepeal`?

Seadet vahetasin ka, aga maitsed tulid tagasi enne seadme vahetamist. Protankide vahetamine kaifari vastu tõi veelkord teistsugusemad maitsed

Share this post


Link to post
Share on other sites

kusjuures ma tõmban ka juba "maitsetut" vedeliku nüüd natukene aega, maitseks on virsik mida aga ei ole maitsest aru saada :/ peaks paagitäie apelsini aurustama, vaatab mis peale seda saab

 

-- 07 Mai 2014 00:50 --

 

holy crap, panin apelsini sisse, tõmban, tõmbas kõris kähedaks, vaatasin pudelit, 18mg, ise tõmban 9-11mg hetkel, :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ka seadet vahetanud aga samas olen ka proovinud erinevate seadetega ja tankidega. Eks peab kannatama ja kohvipaksu nuusutama (facep):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Türr, magasin sisse loengusse, jooksin auto juurde, trahv akna peal, krdi maja hoovi ei mahtunud ja jätsin välja. 31€ trahv akna peal, epic -.-'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...