Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Kindel et sa selliseid pilte võid igalpool näidata ?

Mul tekkis sama küsimus aga ma olen muidugi tagalarott ka. Kui ikaldus majas siis keedan vähemalt söödava roka kokku (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

inimene, kes ei tea, millega tegu, ei saa küll aru, mis see on.

Mina saan küll väga hästi aru.... over siezed chinesed batterey that is not suitable for subohms... or you get big boom

Kokkuvõtteks ... odavad hiina akud ei sobi subohm tegemiseks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsin, et ega keegi juhuslikult ei tea soovitada mõnda heade hindadega pillipoodi? Nimelt oleks vaja omale uus kitarr osta, kuid netis poodides vaadates kõiguvad sama pilli hinnad 30 euro ringis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi oskab öelda midagi head või halba sellise asja kohta nagu Dome RBA ? On siis gen tüüpi ( nagu ma teaks sellest midagi)

Kuidas neil genessis tüüpi atod maitse poolest on? Kas on nt paremad kui cotton-coil RBA-d?

Küsimusi rohkem tegelt ;)

Plaan siis mingi aeg osta Nemesis ja Dome sellest ka huvi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu arvamus, et ära näe genesis tüübiga vaeva. Hetkel veel. Poolkõva variant. Jää parem kayfari juurde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsin, et ega keegi juhuslikult ei tea soovitada mõnda heade hindadega pillipoodi? Nimelt oleks vaja omale uus kitarr osta, kuid netis poodides vaadates kõiguvad sama pilli hinnad 30 euro ringis.

Kui sa nüüd veel ütleksid, mis pill sind huvitab, siis saaks äkki tuttavate bändimeeste käest küsida. Niimoodi mu 'kristallmuna' ei oska aidata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsin, et ega keegi juhuslikult ei tea soovitada mõnda heade hindadega pillipoodi? Nimelt oleks vaja omale uus kitarr osta, kuid netis poodides vaadates kõiguvad sama pilli hinnad 30 euro ringis.

Kui sa nüüd veel ütleksid, mis pill sind huvitab, siis saaks äkki tuttavate bändimeeste käest küsida. Niimoodi mu 'kristallmuna' ei oska aidata.
Huvitab 6-keelne akustiline kitarr umbes 100-130 euro piires dreadnought stiilis. Pole elukutseline mängija ega ka igapäeva mängija, siis arvan, et sellest summast peaks piisama. Kõige ideaalsem oleks ilmselt mingi sooduka otsa sattuda, kuid tõenäosus üsna väike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi oskab öelda midagi head või halba sellise asja kohta nagu Dome RBA ? On siis gen tüüpi ( nagu ma teaks sellest midagi)

Kuidas neil genessis tüüpi atod maitse poolest on? Kas on nt paremad kui cotton-coil RBA-d?

Küsimusi rohkem tegelt ;)

Plaan siis mingi aeg osta Nemesis ja Dome sellest ka huvi.

Endal vana hea RSST kasutuses. Setupi tegemine sellele võtab küll rohkem aega kui Kayfunile, aga peab ka pikalt vastu ja on lihtne puhastada. Midagi hullu võrguga setupi tegemises ka ei ole. Toimib rahulikult ning on hea pehme ja puhta maitsega. Loobuda esialgu ei kavatse, võrku jätkub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seega pole pointi siis raisata ulme raha et osta genesis tüüpi ato jah? Eks ta uus ja huvitav on ja vaatasin et sobib nemesiga hästi. Sellest ka mõtte siis. Eks peab esialgu siis nemesise tellima ja edasi vaatama. Plaan oleks mingi RBA juurde vaadata kayfarile. Soovitusi?

 

Kas keegi oskab öelda midagi head või halba sellise asja kohta nagu Dome RBA ? On siis gen tüüpi ( nagu ma teaks sellest midagi)

Kuidas neil genessis tüüpi atod maitse poolest on? Kas on nt paremad kui cotton-coil RBA-d?

Küsimusi rohkem tegelt ;)

Plaan siis mingi aeg osta Nemesis ja Dome sellest ka huvi.

Endal vana hea RSST kasutuses. Setupi tegemine sellele võtab küll rohkem aega kui Kayfunile, aga peab ka pikalt vastu ja on lihtne puhastada. Midagi hullu võrguga setupi tegemises ka ei ole. Toimib rahulikult ning on hea pehme ja puhta maitsega. Loobuda esialgu ei kavatse, võrku jätkub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi oma sõiduauto haagise müüb mulle? Et teemas püsida, plaanin sellega Inawerast mahla tuua ja Eestis bisnexi püsti lüüa. Seega on dokumendid ja ülevaatus olulised. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi oma sõiduauto haagise müüb mulle? Et teemas püsida, plaanin sellega Inawerast mahla tuua ja Eestis bisnexi püsti lüüa. Seega on dokumendid ja ülevaatus olulised. (Y)

Nädala sees võin laenata. Käru kaanega ja kaunistatud lehma ja sea piltidega, ehk esmamulje jääb nagu veaksid Poola sigu ja tooksid nt. äsjalüpstud piima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsin, et ega keegi juhuslikult ei tea soovitada mõnda heade hindadega pillipoodi? Nimelt oleks vaja omale uus kitarr osta, kuid netis poodides vaadates kõiguvad sama pilli hinnad 30 euro ringis.

Kui sa nüüd veel ütleksid, mis pill sind huvitab, siis saaks äkki tuttavate bändimeeste käest küsida. Niimoodi mu 'kristallmuna' ei oska aidata.
Huvitab 6-keelne akustiline kitarr umbes 100-130 euro piires dreadnought stiilis. Pole elukutseline mängija ega ka igapäeva mängija, siis arvan, et sellest summast peaks piisama. Kõige ideaalsem oleks ilmselt mingi sooduka otsa sattuda, kuid tõenäosus üsna väike.
Noh bändimehed soovitavad vaadatata kasutatud pillide poole või netist otsida. Siit uuri: http://kayansound.com/index.php?id_cate ... r=category , see on kodumaine Tallinnas Paldiski maanteel asuv pillipood. Soovitati ikka kohapeal vaatamas rääkimas ära käia, netis vast kõike pole näha... Uuri rada7 foorumit ka, seal ka pille müügis.

Üldiselt vaata siin omale meelepärane kidra välja ja siis netis uuri palju maksab tutikas, siis saad teada, kas on soodne või ei. Sellised soovitused siis olid. Edu otsingutel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi oma sõiduauto haagise müüb mulle? Et teemas püsida, plaanin sellega Inawerast mahla tuua ja Eestis bisnexi püsti lüüa. Seega on dokumendid ja ülevaatus olulised. (Y)

Nädala sees võin laenata. Käru kaanega ja kaunistatud lehma ja sea piltidega, ehk esmamulje jääb nagu veaksid Poola sigu ja tooksid nt. äsjalüpstud piima.

See igati hea pakkumine aga tahaks ikka osta. Tsekkisin erinevad Zubrjonokid üle ja valikut ikka on. Eks võtan varsti miskit ära. Seniks võivad üleliigse haagisega veiperid märku anda. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsin, et ega keegi juhuslikult ei tea soovitada mõnda heade hindadega pillipoodi? Nimelt oleks vaja omale uus kitarr osta, kuid netis poodides vaadates kõiguvad sama pilli hinnad 30 euro ringis.

Kui sa nüüd veel ütleksid, mis pill sind huvitab, siis saaks äkki tuttavate bändimeeste käest küsida. Niimoodi mu 'kristallmuna' ei oska aidata.
Huvitab 6-keelne akustiline kitarr umbes 100-130 euro piires dreadnought stiilis. Pole elukutseline mängija ega ka igapäeva mängija, siis arvan, et sellest summast peaks piisama. Kõige ideaalsem oleks ilmselt mingi sooduka otsa sattuda, kuid tõenäosus üsna väike.
Noh bändimehed soovitavad vaadatata kasutatud pillide poole või netist otsida. Siit uuri: http://kayansound.com/index.php?id_cate ... r=category , see on kodumaine Tallinnas Paldiski maanteel asuv pillipood. Soovitati ikka kohapeal vaatamas rääkimas ära käia, netis vast kõike pole näha... Uuri rada7 foorumit ka, seal ka pille müügis.

Üldiselt vaata siin omale meelepärane kidra välja ja siis netis uuri palju maksab tutikas, siis saad teada, kas on soodne või ei. Sellised soovitused siis olid. Edu otsingutel.

Tänud (Y) Selle kohapeal vaatamisega on see, et ise asun Tartumaal üldse ja siin alles pandi üks pillipood jälle kinni, kus oleks saanud pille näppida :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis gaas see oli, mida pidi blow torchi sisse ostma? Mis märgistusega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai vähe arutatud Makuga et kuidas aru saada et mehaanilisel modil aru saada et aku tühi on. Siiamaani kuni ise ei omanud meh modi arvasin et maitsest ja aurust saab aru kui aku tühi on. Nüüd küll pean tõdema et ega ikka ei saa aru küll kui tühi on. Mõtlesin et vaatan huvi pärast vw/vv modi peal akut mida olin kasutanud meh modis ja aku oli nii tühi et ei hakkanud töölegi. Kuigi meh modis oli maitset ja auru viisakalt. Erinevust ei märganud.

Siit ka paar küsimust.

Kuidas siis aru saada et aku tühi on ?

Mis juhtub akuga kui kasutada ikka väga tühjaks. Ütleme siis senikaua kuni maitsest aru saada et aku suss on

Pikk jutt, sitt jutt. vb (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...