Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Ostsin suures hädas Sikupillist 7.50 euro eest 10ml CherryCigari mahla. Raip ajab köhima. Naine ka autos ohkis, et hingata kehva. Varemalt ise segatud kraamiga sellist jama ei ole olnud. Ilmselt PG liigne osakaal... Seda ostu kahetsen kaua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul tõmbas hangseni Cherry-cigar eelmine nädal kurgu kähedaks. Pg pole minulegi :D Peab VG´d edasi popsima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostsin suures hädas Sikupillist 7.50 euro eest 10ml CherryCigari mahla. Raip ajab köhima. Naine ka autos ohkis, et hingata kehva. Varemalt ise segatud kraamiga sellist jama ei ole olnud. Ilmselt PG liigne osakaal... Seda ostu kahetsen kaua.

mis häda oli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain eile kätte kangeri mow. Kena pisike clearo, sobib isegi kenasti Nemesise peale. Mõlemad ss. Vingun kuna probleemid selle coiliga. Esiteks 1.5ohm coil,mis kaasas oli ei tööta koos kickiga(Spezzi 15w sigelei). Teiseks ei keeranud lukustust peale nemesisel kuna mind segati tööl parasjagu kui käest ära panin ja tänu sellele seisis rõõmsalt u 2min ja küpsetas mahla. Kui tähele panin oli mow tulikuum ja pritsis mahla õhuaukudest välja. Coil jäi terveks esialgu. Kolmandaks nüüd koju jõudes Nemesisel 3xjutti nupp kuum. Uurisin ja mõõtsin testriga ja Coil lühises. Kusjuures takistust näitab ikka ja millegipärast 1.9ohm Kõige parem on see, et olin kindel, et lisasin korvi lisacoilid aga tutkit vasja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingusin coili üle, clearo ise ok. Miks Coil kickiga ei tööta? Kuskilt meeles nagu sigelei alla 1.3ohm ei tunnista aga see ju 1.5...1.9ohm.

Sai jah veits segane jutt :)

Paha tuju kuna pean nüüd 3euri transa eest maksma, et paar uut coili saada..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh ajasin VG ja PG segamini... (tegin: PG75%/VG25%) tulemuseks jõhkralt palju maitset .... ja üle wickimine ... ehk siis kerged lekked. Algaja keemiku eksimused :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul lendas IPV2 koos hiinlasest kayfuuniga auto aknast välja. 2 meetri kõrguselt vastu asfaldi ja toimib edasi. Ipv paksult täkkeid täis aga suva, seepärast ei raatsigi kalleid seadmeid kasutada. Raha ka muidugi pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vinguks ka veidi, reedel saadud Aerotank V2  karbis olnud auruti pidas vastu hädised 3-4ml BB klooni :(  ja nüüd ei tule isegi supiauru sealt enam, ja krt keset tööpäeva siis, hea, et mingi ego pulk taskus vedeleb, 4'dal päeval peale maha jätmist ei ole kasulik tehniliste viperustega maadelda. Positiivse poole pealt - Nüüd vähemalt tean auruti surma ennustavaid sümptomeid.

 

Hakkas kohe kergem olla 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vinguks ka veidi, reedel saadud Aerotank V2  karbis olnud auruti pidas vastu hädised 3-4ml BB klooni :(  ja nüüd ei tule isegi supiauru sealt enam, ja krt keset tööpäeva siis, hea, et mingi ego pulk taskus vedeleb, 4'dal päeval peale maha jätmist ei ole kasulik tehniliste viperustega maadelda. Positiivse poole pealt - Nüüd vähemalt tean auruti surma ennustavaid sümptomeid.

 

Hakkas kohe kergem olla 8-)

 

BB kloon on suht tahke vedelik  (psühho)  .... võib coili kuivale jätta ja sealt see saatanlik kurb lõpp tuleb :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nõus, aga no 3-4ml on ikka tiba vähe ja ahelveipija ka pole ning bdc tüüpi coilidega ei tohiks seda muret nii kergesti tekkida :?

 

Ilmselgelt pole minu päev täna, koju jõudes keerasin i30s otsa ja tirisin veidi seda, aku sai tühjaks, seniks kuni teise aku välja otsisin otsustasin Aerole teise karbis olnud coili külge keerata, mingi 10min hiljem siis Aero külge, et saab jälle BB'd nautida, aga ei midagi, takistus 1.0 ja evic keeldub, ok kruvime lahti paneme uuesti kokku ja takistus 0-0,1 või 0,2  vana korra külge, ja ilusti 1.8 näitab, egas midagi karbist siis kolmas ja viimane ja tossu 7,5w rohkem kui eelmisega 8,5w peal. Kaunist sinist esmaspäeva kõigile (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Damn.... Mu 5-e aastane tütar uputas vannitoa põranda ära... Dušši all olles arvas et jube lahe oleks ju üle vanni ääre ka vett lasta... peale seda kui naine märkas, et vannitoa põrand ujub vaikselt , siis minul kulus selle kuivatamiseks ca. pool tundi....  (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

oeh, Omniva
 
3 pakki, andmed täitsin iseteeninduses ära, printisin 3 pakikaarti ja panin pakkidele peale
 
2 pakki võttis automat vastu, kolmanda kohta ütleb, et vale kood
 
Kõne 1661 numbrile
infotelefon arvas, et miski jama ja tehku ma uus pakikaart ja nad eelmise eest kannavad raha tagasi
 
tegin uue tellimuse/pakikaardi ja sama jama
 
"uurime ja helistame tagasi"
nüüd ma siis ootan..

10 min hiljem kõne: ei oska kahjuks aidata aga proovige automaadis andmed sisestada (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina JUST skännisin Omniva automaadi juures pakki. "Vale kood" 5x. Siis avastasin, et kinnitamata pakk. Tegin telefonis ära, ikka sama jama. Siis avastasin, et Smartposti pakki lahmisin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...